Rozpoczęcie naboru uczestników do Turnieju Uczniowskich Gier Ekonomicznych

Uczniowie / wychowankowie nieuczestniczący w projekcie „Tarnowski Uniwersytet Ekonomiczny Pierwszego Wieku” mogą zgłosić się do udziału w Turnieju Uczniowskich Gier Ekonomicznych poprzez Internet.

Powinni zapoznać się z regulaminem tego turnieju i pobrać poniższy formularz zgłoszeniowy wraz ze zgodą opiekuna prawnego na udział w Turnieju UGE i przetwarzanie danych osobowych dziecka zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 r. oraz zgodą na nieodpłatne utrwalanie, używanie i rozpowszechnianie przez Organizatora, wizerunku swojego dziecka w postaci zdjęć i filmów z rozgrywek na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (jest to załącznik 2. Regulaminu Turnieju Uczniowskich Gier Ekonomicznych).

Następnie wypełniony i podpisany przez opiekuna prawnego powyższy dokument powinni zeskanować i przesłać go pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 18.04.2018 r. do godziny 19.00.

Rozgrywki Turnieju Uczniowskich Gier Ekonomicznych odbędą się 27 kwietnia 2018 r. w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnowie Osiedle Legionów ul. H. Dąbrowskiego 16. Czas trwania rozgrywek od godziny 9.00 do godz. 12.00.

Pobierz załącznik nr 2